Články

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Avid Carp Screen House RT

Keď ste na dlhšej výprave, napríklad na týždeň až dva, tak potrebujete mať pre seba komfortné zázemie. Či je teplo, alebo týždeň prší, zíde sa vám prístrešok, kde budete v suchu a teple. 

Tieto atribúty skvelo splnuje Screen House RT. Rybári ho často využívajú pri varení, spoločné posedenie. Je to pre nich niečo ako obývačka alebo společenská miestnosť, kde sa môžu na dlhých výpravách stretávať, rozprávať sa a spoločne sledovať dianie na jazere. Keď prší, tak zavriete všetky boky a okná a naopak keď je horko, tak všetko otvoríte, aby šiel dovnútra čerstvý vzduch.

 

Nový e-shop Hobby Malacky

Prehľadnejšie rozdelenie sortimentu tovarov na Rybárstvo a Poľovníctvo. Sortiment oboch sme Vám rozdelili do prehľadnejšieho horného menu. Po proklinutí do konkrétnej kategorie sa vám zobrazia produkty zvolenej kategórie. Podkategorie jsme doplnili o obrázky pre prehľadnejšiu a rýchlejšiu orientaciu. 

Rozšírené filtrovanie vo výpisu produktov Produkty si môžete fitrovat nielen podľa značiek, ale po novom aj podľa cenového posuvníka (od - do), podľa špeciálnych skupín a hlavne podľa dostupnosti priamo u nás na našom obchode. Postupne vám budeme pridávať aj filtrovanie podľa iných parametrov.

Aktuálna informacia o skladovej dostupnosti Vďaka napojenia e-shopu na náš informačný systém a na systémy našich dodavateľov vám budeme zobrazovať u produktov čo možno najaktuálnejšiu informaciu o skladovej dostupnosti na našej kamennej predajni Hobby Malacky.

Zákaznický účet Registrovaní zákazníci budú mať k dispozícii svoj zákaznický účet, do ktorého sa prihlásia pomocou prihlasovacieho emailu a hesla. V zákaznickom účte budete mať prehľad o svojich objednávkach a ich stavu, celkovom obratu, prehľad o vami označených obľúbených produktoch. Tu si tiež môžete editovat svoj profil a meniť svoje fakturačné a dodacie údaje, ktoré se vám pri nákupe automaticky po prihlásení vyplnia v nákupnom košíku. 

Responzivní design Prezerajte si produkty alebo nakupujte on-line na počítači, notebooku, tabletu či mobilu. S novým designom sa vám e-shop bude prispôsobovať podľa vami používaného zariadenia, či používate klávesnicu, myš alebo dotykovú obrazovku.

 

FOX čln FB420 Boat Bivvy

Úspech nášich nafukovacích člnov FX bol obrovský a boli sme zaplaveni požiadavkami od rybárov z celej Európy, aby sme vyrobili čln s bivakom, ktorý dokáže uspokojiť požiadavky moderného kaprára. Výsledkom je FB420 Boat Bivvy, jedinečný a kompaktný výrobok a novinka pre rok 2018!

 

 

Savage Gear už aj v Malackách

Predovšetkým gumové nástrahy od firmy Savage Gear sa už stali vyhľadávané od každého rybára, pre ktorého je lov dravcov naozajstným potešením. Špeciálna technológia a použité materiály dávajú výrobkom Savage Gear naozajstnú vernosť a takmer istotu úlovku. Vyskúšajte aj Vy Savage Gear!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia