Admiral Boats na Slovensku

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Admiral Boats na Slovensku

Značka Admiral Boats patrí k najväčším výrobcom nafukovacích člnov nie len v Rusku, ale aj v celej Európe. Vysokú reputáciu si značka získala predovšetkým progresívnym inovatívnym dizajnom, nadštandardnou konštrukciou člnov, ktorá v sebe spája dlhoročné skúsenosti a prvotriedne päťvrstvové nemecké materiály Mehler Valmex PVC ®. Jednou z najväčších výhod týchto člnov je diametrálne odlišná konštrukcia, vďaka ktorej sú plaváky člnov inak rozložené a zabezpečujú tak extra vysokú nosnosť a bezpečnosť pre pasažierov.

Aké sú rozdiely medzi člnmi Admiral a konkurenčnými člnmi?

Nemecký materiál Valmex Mehler Original - tento materiál nemajú žiadne člny v podobnej cenovej kategórii. Materiál Valmex je zárukou maximálnej spoľahlivosti a životnosti!

Unikátne vnútorné prepážky v plavákoch člnov zabraňujú rýchlemu vyfúknutiu člnov pri poškodení alebo roztrhnutí a tým maximálne chránia pasažierov!

Všetky doplnkové súčiastky člnov sú vyrobené z mäkčených plastov takže napríklad úchyty na prenos člnov netlačia a nerežú ruky, ale sú príjemné na dotyk a poddajné!

Všetky modely so zadným čelom majú nafukovací kýl a pevnú podlahu. Konkurenčné člny v podobnej cene nafukovacie kýly nemajú! Nafukovacie kýly pomáhajú správnemu smerovaniu člna a zvyšujú jeho jazdné vlastnosti a stabilitu!

Označenia na podlahe a taktiež logo Admiral je gravírované do dosiek (nie lepené nálepkami ako konkurenčné člny).

Modely so zadným čelom majú priamo na zadnej doske pomocné úchyty či už na kotvu alebo na pripevnenie sondy sonaru.

V ponuke nájdete člny so zadným čelom, pevnou podlahou a nafukovacím kýlom v dĺžkach 200cm, 250cm, 270cm, 290m, 320cm a 350m. Unikátny je model 290cm s pevnou nafukovacou podlahou s ultra nízkou váhou len 19kg a taktiež oválne modely s prídavným držiakom na motor a pevnou podlahou v dĺžkach 260cm a 280cm. Okrem člnov si nenechajte ujsť ani množstvo doplnkov vrátane stolíkov do člna či držiakov na prúty, fľašky či podsedáky do chladného počasia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia