Dodanie tovaru

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Kuriér DPD

Všetky zásielky realizujeme kuriérom DPD Slovakia.

Kuriérska spoločnosť DPD poskytuje kvalitný a spoľahlivý servis v doručovaní zásielok na súkromné adresy.Deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka a výške dobierky.Priamo z vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia.V deň príchodu kuriéra ste informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená.Máte možnosť uhradiť platbu za dobierku platobnou kartou.V prípade, ak vás kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie.Máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk  alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk.

 

Dodanie do 24 hodín

Doručenie objednaného tovaru do 24 hodín uskutočňujeme na objednávky prijaté v pracovné dni
(od pondelka do štvrtka), ktoré obsahujú produkty skladom a je zvolená doprava/doručenie Kuriér DPD.

 

Zmena v objednávke do 15:00

Všetky zmeny a úpravy vo vašej odoslanej objednávke môžete realizovať aj telefonicky na telefónnych číslach +421 902 178 070 a na +421 903465745 do 15:00 ak má byť vaša objednávka odoslaná v ten istý deň.

 

Sledovanie zásielky DPD

www.mojbalik.sk je webstránka, ktorú DPD uviedlo do prevádzky pre svojich klientov, s cieľom umožniť im pohodlnú komunikáciu a 24 hodinovú dostupnosť. Alebo na zákazníckom servise DPD Vyhľadávanie balíkov.

 

Doprava zdarma 49€

Všetky objednávky nad 49 € pre zákaznikov z SR a ČR balné a poštovné neúčtujeme a tovar vám pošleme kuriérom DPD zdarma.

 

Vrátenie tovaru

Zákazník je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 7 pracovných dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu v súlade s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov. Priame náklady na vrátenie tovaru nesie objednávateľ. Zákazník je povinný oznámiť vrátenie tovaru prevádzkovateľovi vopred e-mailom, resp. telefonicky, s uvedením čísla faktúry na ktoré bol tovar zakúpený. Finančné prostriedky budú kupujúcemu vrátené do 15 dní bankovým prevodom na ním určený účet, pokiaľ sa s prevádzkovateľom nedohodnú inak.Formulár na odstúpenie od zmluvy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia