O NÁS

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

O nás

Motto:

"Ak máš dobrý oddych rád a s udicou si kamarát,
príď nás pozrieť ešte dnes, určite si vyberieš!"

S týmto mottom Vás vítame na vynovených, štýlových internetových stránkach elektronického obchodu Hobbymalacky.sk. Rybárske a poľovnícke potreby Hobby Malacky vznikli 1.2.1992. Prevádzkujeme obchod v klimatizovaných priestoroch o rozlohe 460 metrov štvorcových a na našom trhu sme jedna z najväčších maloobchodných predajní na Slovensku.

Náš sortiment zahrnuje rybárske potreby pre všetky druhy rybolovu, poľovnícke potreby, outdoor, army a potreby pre voĺný čas. Pre našich zákazníkov máme vždy pripravenú širokú ponuku kvalitných, cenovo dostupných ale aj luxusnejších modelov navijakov a prútov svetových značiek.

V našej predajni i na e-shope Hobbymalacky.sk nájdete okrem iných značky ako FOX, Korda, Daiwa, Cormoran, Esox, LK baits, Delphin, Mikbaits, FIN, Dynamite Baits , Giant Fishing, NGT, DAM, MAD, SHIMANO, Rapala, Salmo, Black Cat, Prologic, Starbaits, White Fish, Mitchel, Berkley, SPRO, Bait Tech, Konger, Penn, Asso a mnoho ďalších. Okrem rybárskych potrieb u nás nájdete aj širokú kolekciu poľovníckych potrieb a doplnkov pre voĺný čas a pobyt v prírode - termo prádlo, obuv, atď.

Pokiaľ ste sa rozhodli si u nás nakúpiť z pohodlia domova, pri objednávke cez náš internetový obchod Hobbymalackyl.sk máte možnosť si tovar nechať poslať k Vám domov alebo si môžete zvoliť osobný odber na našej kamennej predajni Hobby, Pezinská ulica č. 18 v Malackách.

Veríme, že náš sortiment Vás zaujme a s našimi službami budete spokojný.

Tešíme sa na Váš nákup.

Peter Chovan a náš skvelý tím Hobby

NAŠE VÝHODY

Vďaka tomu, že prevádzkujeme aj kamenný obchod, veľkú časť produktov držíme skladom a tak má zákazník veľkú výhodu v tom, že tovar objednaný prostredníctvom internetu si môže prísť pozrieť, vyskúšať a prevziať v našej predajni, kde môže platiť v hotovosti alebo cez bezdotykový platobný terminál kreditnou kartou.
 

NÁŠ CIEĽ

Hlavným cieľom internetového obchodu Hobbymalacky.sk je Vaša spokojnosť. Chceme ju dosiahnuť širokou a kvalitnou ponukou cenovo dostupných výrobkov, prvotriednym servisom a rýchlou dodávkou Vami nakúpeného tovaru.
 

KDE NÁS NÁJDETE?

Kamenný obchod sa nachádza v centre Malaciek na  Pezinskej ulici č.18.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia